Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

Akimirkos iš renginio "Mes norim šventes švęst..."

VIDEO

FOTO

"Mes norim šventes švęst..."

Mylėti pasaulį ir gyvenimą, mylėti net kančiai slegiant ar nepritekliui, dėkingai atsiverti kiekvienam saulės spinduliui ir net kenčiant visai neatprasti šypsotis, linksmintis ir švęsti - šis mokymas niekad nesensta ir šiandien yra reikalingesnis bei vertas padėkos nei kada nors.
Taip jau sutapo, kad trys labai gražios šventės: Šv. Valentinas, Nepriklausomybės diena ir Užgavėnės papuošė mūsų kasdienybę beveik vienu metu. Ilgasis savaitgalis suteikė galimybę švęsti tikraja to žodžio prasme. Tad, visus norinčius linksmai praleisti vakarą, vasario 15d. 19 val. sukvietėme į Teizų laisvalaikio salę į renginį "Mes norim šventes švęst..." o susirinko ir sugužėjo įspūdingai daug žiūrovų. Tokios gausos nesitikėjome, esame maloniai nustebinti. Vakarą savo sveikinimu pradėjo seniūnė Rima Didžiūnienė, pakvietusi visus pasižiūrėti Teizų aktyvistų paruoštą komediją "Mis sodžius". Scenarijaus autorė G. Švabienė. Trijų veiksmų komediją šiek tiek pritaikėme ir mūsų nūdienai. Tarp veiksmų, pertraukėlių metu susirinkusius žiūrovus linksmino merginų šokių grupė "Pančiaka" bei vokalinis nachalinis instrumentalinis ansamblis "Šniūras". Buvo visko: žodžių žaismo, juokų, linksmų prisistatymų, madų demonstravimo, šokių. Trumpai apie pačią komediją. Pirmajame veiksme susirinkę šešios kaimo moterėlės: Stasia, Janė, Ona, Elvyra, Aldona ir Birutė svarstė ką galėtų suorganizuoti savo kaime, kad būtų linksma, tuo labiau, kad miestuose ir kituose kaimuose jau seniai kažkas vyksta. Neliko neapkalbėti ir vyrai. Buvo svarstoma, kaip taisyklingai vadint vieną ar kitą daiktą, reiškinį. Galiausiai moterėlės priėjo vieningos nuomonės organizuoti "Mis sodžius" rinkimus. Antrajame veiksme vyko moterėlių prisistatymai, garbingos komisijos komentarai, klausimai bei šmaikštūs dalyvių atsakymai. Trečiajame veiksme galėjote išvysti dalyvių madų demonstravimą pagal laikmečius. Na ir žinoma pabaigoje vyko komisijos bei žiūrovų balsavimas, nugalėtojų apdovanojimas : "Mis storulė" (Stasia), "Mis pliurpaburnė" (Ona). "Mis šypsena" (Aldonė), "Mis seksualiausioji" (Elvyra) ir "Mis sodžius 2010" (Janė). Susirinkusieji buvo pakviesti linksmai pavakaroti, pasišokti skambant ansamblio "Žiburys" dainoms.
Tikimės, kad renginys jums patiko, kas netiko - atleiskit. Jūs matėte rezultatą, o tai, kas buvo iki jo, žinome tik mes. O buvo visko: ir nuoskaudų, ir nusivylimų, ir netikėtumų. Nuoširdžiai dėkojame aukojusiems savo brangų laiką: Eurikai, Angelei ir Virginijui Laukioniams, Giedrei Venckūnaitei, Linai Venckūnienei, Daivai Jestremskienei, Gretai Jestremskaitei, Gretai Stankevičiūtei, Vidai Žėkienei, Ramunei Makulytei, Karolinai Želionytei, Almai Stučkienei, Gintarui Švipui, Juozui Adomaičiui, Daliui Burduliui ir Aldonai Juškauskienei (kuri dėl ligos negalėjo atlikti vaidmens).
**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...