Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Renginio anonsas:

"RUDENĖLIO Å VENTĖ". Kviečiame visus Spalio 19 d. 19 val. Teizų laisvalaikio salėje vyksiančią Rudenėlio Å”ventę!!! Nepatingėkit ir atriedėkit kas pėsti, o kas važiuoti, svarbu, atsineÅ”kit ką nors kiÅ”enėj: ar saldainÄÆ, ar sausainÄÆ, ar baronkos skylę :)

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

   

Vėl ruduo...

           Vėl ruduo vėl ruduo...
       Krinta lapai nuo medžių šakų.
       Nežinau, kodėl vėl rudenį
       Ilgesys man širdį budina...

    Nuauksinti saulę primenantys medžiai, obelys palinkusios nuo obuolių, po kojomis čežantys margaspalviai lapai, pirmųjų šalnų paliesti, bet vis dar į saulę besistiebiantys gražuoliai jurginai, šarmojantys laukai, šermukšnių "ugnelės" pakely...Negali likti tam grožiui abejingas. Ir nereikia, juk jausmai gyvi ne tik pavasarį.

    Nelikome ir mes abejingi tam grožiui, rudeninei nostalgijai. Surengėme jau tradicine tapusią Rudenėlio šventę Teizuose. Spalio 10 d. į rudeniu alsuojančią Teizų laisvalaikio salę sugužėjo tiek jauni, tiek seni, pasiilgę šventiško virpulio, dainų, eilėraščių posmų ir gražaus žodžio.
       Nuskambėjo sodai obuoliais,
       Kriaušių nulingavusiais varpais.
       Rytmečių skaidri žydra vėsa
       Mano tėviškėj - rudens šviesa.
   Šiais žodžiais šventę pradėjo ir vedė mūsų šaunieji vedėjai Giedrė Venckūnaitė ir Justinas Gradickas. Dainas apie rudenį , išskrendančius gandrus, prisiminimus apie tėviškę mums dovanojo Teizų moterų ansamblis. Nuotaiką skaidrino Teizų merginų šokių grupė. Vyrų Kvartetas skyrė dainas susirinkusioms mamoms, kurios kartu su jais smagiai traukė "Žalioj stotelėje". Nuotaikingas dainas, kurios ne vieną privertė kojomis trepsėti, sugrojo Stebulių kaimo kapela. Šventę pagyvino ir sukėlė juoko bangas į sceną įsiveržusios Onulė ir Marcelia, kurios suskėlė ne vieną pletką iš savo gyvenimo. O renginį vainikavo bendra Stebulių kaimo ir Teizų moterų ansamblio daina "Lakštutė", kuriai nei vienas neliko abejingas. Sveikinimo žodžius tarė mūsų seniūnė Rima Didžiūnienė, pristatė naująjį salės vadovą Juozą Adomaitį, apdovanojo visus prisidėjusius prie bendros gražios šventės. Į šventę atvykęs Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius G.Salatka pasveikino visus susirinkusius ir įteikė mero padėkas už aktyvų dalyvavimą seniūnijos bendruomenės kultūrinėje veikloje. Renginyje dalyvavo ir pasisakė kandidatai į seimo rinkimus B.Rūtelionis ir R.Markauskas. Kai šventės oficialioji dalis baigėsi visi buvo pakviesti pasivaišinti prie šventiškai papuoštų stalų, neprastesnių nei restorane. Už tai dėkojame Linai Venckūnienei ir Romai Makulienei. Už linksmą laiką vakarojant tariame ačių ansambliui "Žiburys". Už tai, kad salė pasipuošė rudenio spalvom ačių Onutei ir Irenai Jonuškienėms. Už nuostabius rudens akcentus iš rudens gėrybių dėkojame ūkininkams Jakučiams, Stasei Blažauskienei, Albinai Jarmalienei ir Teizų merginų šokių grupei. Nuoširdus ačių mūsų seniūnei,salės vadovui, muzikantams, dainininkams, šventės vedėjams, rėmėjams ir visiems, kurių dėka apturėjome gražų, linksmą, šventišką vakarą. Kuris nors trumpam leido sustoti, pailsėti, pabendrauti tarpusavyje, ko mums tikriausiai dabar labiausiai trūksta...


**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...