Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

Akimirkos iš Laisvės gynėjų dienos minėjimo

Laisvės gynėjų dienos minėjimas Teizuose

1991 metais Sausio 13-ąją sovietiniams kariniams daliniams šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos komiteto pastatą žuvo 14 žmonių:
Loreta Asanavičiūtė
Virginijus Druskis
Darius Gerbutavičius
Rolandas Jankauskas
Rimantas Juknevičius
Alvydas Kanapinskas
Algimantas Petras Kavoliukas
Vidas Maciulevičius
Titas Masiulis
Alvydas Matulka
Apolinaras Juozas Povilaitis
Ignas Šimulionis
Vytautas Vaitkus
Vytautas Koncevičius
Tą žiemos naktį, žuvo paprasti žmonės. Ne kariai, ne partizanai, ne išrinktieji politikai. Tiesiog Lietuvos eiliniai. Jie nepretendavo į tautos didvyrius, nesvajojo apie garbingus apdovanojimus. Tą naktį prie televizijos bokšto ar prie Aukščiausiosios Tarybos rūmų žmones atvedė kažkas daugiau už pareigą. Gal svajonė... Gal tikėjimas. ..Gal meilė... Tai, ko dabar trūksta daugeliui iš mūsų.
Šią dieną prisiminti, paminėti, žvakutes uždegti ir pagerbti žuvusius už lietuvos laisvę pakvietė Teizų kultūros ir bibliotekos darbuotojai. Susikaupimo, iškilmingumo dvasią suteikė vedančiųjų Giedrės Venckūnaitės ir Justino Gradicko archajiški XIV-XVIII amžiaus pietrytinės Lietuvos dalies moterų ir vyrų išeiginiai kostiumai. Jų rekonstrukcijai, remtasi archeologiniais šaltiniais iš Seiliūnų kapinyno. Tiksliai rekonstruoti buvo įmanoma tik metalines detales, papuošalus, diržų sagtis; audinių pluoštą – vilną, liną; ir audimo būdą. Šie drabužiai įsigyti vykdant Lazdijų viešosios bibliotekos projektą "Senovės lietuvių našystos ištakos", kurį finansavo Lazdijų rajono savivaldybė, siekiant perimti šimtmetines tradicijas, skatinti etninę lietuvių savimonę, tautinį mentalitetą. Buvo skaitomos ištraukos iš literatūros klasiko Justino Marcinkevičiaus draminės trilogijos II dalies "Mažvydas". Šiuos žodžius palydėjo mergaičių: Gretos Stankevičiūtės, Erikos Laukionytės, Gretos ir Agnės Židžiūnaičių atliekama daina "Laisvė".
O Lietuva! O mano Šventa Žeme!
Taip begaliniai myliu aš tave.
Su tavo beržu, kur palaukėj šlama
Balta, kaip lino drobė krūtine.
Šiuos ir kitus gražius posmus apie tėvynę, Lietuvą ir laisvę lydėjo Juozo ir Daivos atliekama daina "Baltas lino gyvenimas", Eurikos, Daivos ir Juozo atliekama daina "Tėvyne dainų ir artojų" bei bendra visų daina "Kur bėga Šešupė" Dėkojame visiems dalyvavusiems minėjime bei Lazdijų viešajai bibliotekai už vedėjų kostiumus.
**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...