Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

Iš kraičio skrynios...


Nors už langų siautėja vėjas, o lietus plauna ant rudeniu alsuojančios žemės pabirusius margaspalvius lapus, mums teiziškiams širdis tebešildo šventinės akimirkos, išsineštos iš spalio 10 d. Teizų laisvalaikio salėje vykusios rudenėlio šventės ,,Iš kraičio skrynios“. O toje skrynioje būta visko: gražių žodžių, padėkų, šmaikščių istorijų, linksmų dainų, išradingai sumeistrautų rudeninių eksponatų, kulinarinio paveldo. Dar dabar jaučiu tą malonų virpuliuką, kurį patyriau pirmą kart vilkėdama tautinius rūbus, kalbėdama dzūkiška tarme.
Gausiai susirinkusius žiūrovus, svetelius kvietėme su mumis švęsti teatralizuotas bulviakasio pabaigtuves. Moterėlės ,susėdę senovine troba virtusioje scenoje, skuto bulves, ruošėsi kepti dzūkiškas bandas, kalbėjo apie gražiai pasirėdžiusį rudenėlį, kuris nudažęs klevų viršūnėles raudonai, dar leidžia pasidžiaugt žydinčiais jurginais. Papasakojo dvi šmaikščias bulvių atsiradimo istorijas, kurių viena byloja, jog bulvės atkeliavo iš Amerikos. Ten jos augo ant medžių, vadinamų baobabais, nuo to ir kilo toks bulvių pavadinimas. Kita gi teigia, kad bulvės tai suakmenėję paukščio ,,dodo“ kiaušiniai, kurie parvežti iš Pietų Amerikos užkasti į žemę atšilo ir sudygo. Vyrai vijo pančius ir kalbėjosi apie savo nuotykius, nenusisekusį gyvenimą. Netikėtai apsilankiusi kaimynėlė dalijosi įspūdžiais, patirtais šiuolaikiniuose šokiuose, apie tai, kaip dabar linksminasi jaunimas. O jaunieji dzūkučiai džiugino šiuolaikiniu šokiu, Teizų moterų ansamblis ir vestuvinis ansamblis ,,Žiburys“ dainomis apie rudenį , graudino širdis romansu. Salė kvatojo stebėdama humoristinę Teizų neįgaliųjų parengtą miniatiūrą apie tinginę dukrą, kuri tesugeba lovoje gulėdama kilnoti šaukštą, ir jos tėvelius, kurie taikosi savo dukrelei surasti gerą ir darbštų vyrą. Šventę vainikavo visų bendrai atlikta daina. Padėkas ir apdovanojimus teikė seniūnė Rima Didžiūnienė ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka. Visi susirinkę į kuklią Teizų trobą buvo pakviesti paskanauti dzūkiškų bandų, paragauti naminio alaus, pasišokti, padainuoti, pamiršti savo kasdienius rūpesčius ir linksmai praleisti laiką. Dėkojame visai gausiai kūrybiniai 20-ies asmenų grupei, nepagailėjusiai savo laiko ir kūrybinių minčių. Didelis ačiū Jums visiems, Jūsų dėka šventė buvo tikrai puiki!
**********************************************************

Akimirkos iš rudenėlio šventės "Iš kraičio skrynios"

**********************************************************

Kas antrą penktadienį 16 val. Interaktyvi Radio stotis bibliotekoje "Radiošokas" transliuoja Teizų bibliotekos laidelę "Pelytės Picės užrašai". Laidelė — kartojama ketvirtadieniais 18 val. Kviečiame paklausyti!
Tinklalapis www.radiosokas.lt
**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Kviečiame aktyviai registruotis į mūsų forumą ir dalyvauti diskusijose.

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...