Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Renginio anonsas:

"RUDENĖIO ŠVENTĖ". Kviečiame visus Spalio 19 d. 19 val. Teizų laisvalaikio salėje vyksiančią Rudenėlio Å”ventę!!! Nepatingėkit ir atriedėkit kas pėsti, o kas važiuoti, svarbu, atsineÅ”kit ką nors kiÅ”enėj: ar saldainÄÆ, ar sausainÄÆ, ar baronkos skylę :)

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

   

Su meile - Mamai

    Pavasaris - gražiausias metų laikas, sužydi gėlės, atgyja gamta, O su pavasariu ateina šventė - pati gražiausia "Motinos diena".
   Gegužės 5 d. ir mes sukvietėme mamytes į Teizų laisvalaikio salę pasidžiaugti šventine programėle. Su jauduliu ir širdelių virpesiu laukėme šios dienos, Motinos diena - jautriausia šventė, paliečianti kiekvieno širdies kertelę.Tikrai nuoširdžiai ruošėmės šiai šventei, sudėjom savo meilę ir šilumą:
       Norėčiau , Mama, tau visas gėles pasaulio dovanoti,
       Nuskinti saulę iš dangaus,
       Norėčiau, vien tik Tau širdim šypsotis,
       Nėra šioj žemėj už Tave brangesnio man žmogaus.
   Per tą trumpą valandėlę stengėmės aprėpti tai, kas seka nuo vaikelio gimimo iki senatvės, kas lydi mus per gyvenimą, apsupa meile, rūpesčiu, švelnumu, atlaidumu, kantrybe.
    Dievas siunčia vaikelį į pasaulį paskirdamas jam angelą, kurį mes vadiname - Mama. Mažosios mergytės skyrė mamoms dainelę "Tu - mylima mano mama". Vyresniosios "pravėrė" daug daug metų už¾rakintą mamos spintą ir matavosi nėriniuotas sukneles. Kartu su berniukais dainavo dainą "Labai myliu savo mamą", skubėjo palikti vaikystės erdvų namą:
       Mes visuomet vaikai prie Tavo kelių, Mama,
       Ir kaip vaikai, mes žadam būt geri,
       O Tu žiūri, Tu taip šiltai žiūri,
       Kaip mes apleidžiame vaikystės erdvų namą...
   Metai tarsi paukščiai nuplasnoja, vaikai išbėgioja po pasaulį "Juk jiems jau 18" .Tik Tu, Mama, lauki atvėrus duris ir tiki - jie dar sugryš, paklaus "Mama, kaip tu laikais?"
    Palinkėjome visi mamoms "Laimės, meilės, džiaugsmo ir geros kloties", dovanojome pavasarinių gėlių puokšteles, šypsenas, širdelių šilumą ir gražius žodžius. Juk svarbu, ne prabangios dovanos, bet parodytas dėmesys, švelnus žvilgsnis ar tiesiog apkabinimas.
       Kaip norėtūsi pasakyti tiek daug,
       Bet širdis neišsirenka žodžių...
       Kaip norėtūsi būti šalia ir tiesiog apkabint,
       Bet atstumas skausmingai viską užgožia.
       Lieka tik mintys ir žodžiai, neišsakyti žodžiai,
       Kurių niekas išskyrus Tave nesupras...
       Viskas telpa Tavy, Tavo žodyje "Mama".


**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...