Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Renginio anonsas:

"RUDENĖLIO ŠVENTĖ". Kviečiame visus Spalio 19 d. 19 val. Teizų laisvalaikio salėje vyksiančią Rudenėlio Å”ventę!!! Nepatingėkit ir atriedėkit kas pėsti, o kas važiuoti, svarbu, atsineÅ”kit ką nors kiÅ”enėj: ar saldainÄÆ, ar sausainÄÆ, ar baronkos skylę :)

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

   

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Teizuose

    Kovo 11 d. Teizų laisvalaikio salėje įvyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Salėje susirinko įvairaus amžiaus publika. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo E. Masytės dainą "Laisvė". Į minėjimą atvykęs akordeonistas J. Valentukonis su savo mokiniu Justinu pradžiugino susirinkusius meistriškai atliekamais kūriniais, kurie suvirpino žiūrovų širdis. Savo prisiminimais apie tremtį atvyko pasidalinti rašytoja Z.Urbonaitė. Tarp susirinkusiųjų ir rašytojos užsimezgė šiltas pokalbis, dalyviai teikė Z. Urbonaitei klausimus, dalinosi savo išgyvenimais. Norintieji galėjo įsigyti rašytojos naujausią knygą "Kodėl ?" su autografu.


**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...