Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

Užgavėnės    

    Kaip sakoma, per Užgavėnes nepatariama namie sėdėti. Reikia kuo toliau nuo namų nueiti ar nuvažiuoti. Jei nesėdėsi namuose, visus metus turėsi progos pakeliauti, naujas vietas pamatyti. Ir mes tikrai nesėdėjome rankų sudėją, o užsimaukšlinę kaukes, pasiėmę lašinių bryzą, dešros galą ir velnio lašų, susiritom į vežimą. Ir pasileidom po kaimus svetelių į vestuves prašyti. Gi turėjom užsilikusią senmergėlę Teizuose, o per Užgavėnes puiki proga ją išleisti už vyro. Ypač, kai į vyrus taikosi net du pretendentai:
      Mūsų geras Kanapinis,
      Dar geresnis Lašininis.
Nuotaka, kad ir graži, nešpėtna, bet -biedna, kraičio neturi. Per Barčius, Teizininkus, Teizus perdundėją, į vestuves pakvietę, dar ir kraičio prisirinkom.. O tada, jau vakare visi sugužėjom "vestuvių" švęsti. Pirmiausia mus "sugraudino" muzikantų dainos apie mergelės dalužę, padėką motulei:
      Vai dėkui dėkui, senai motulei,
      Kad mani mažų gražiai auginai...
O tada sugužėjo visa svita: piršlys, svočia, jaunoji su pamergėlėm - raganėlėm ir Lašininis su Kanapiniu. Visi ragavom "Teizų piršlio skyscimo", svočios pyragų, rungėmės, katro giminėlė vikresnė, geresnė, stebėjom pamergėlių - raganėlių šokius, Lašininio ir Kanapinio kovą. Kaip ir priklauso - nugalėjo Lašininis, taigi mūsų laukia geri, turtingi, dosnūs metai. Sulaukėm jaunųjų bučinio, deginom Morę ir jaunosios vainikėlį. Vaišinomės svočios tortu ir dar ilgai dūkom...


**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...