Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

   
Viskas niekai,
Jei tik šitokios bėdos,
Žiemą gerai, žiemą būna Kalėdos
Žvaigždę įžiebk, ji juk nepaprasta-
Tik pažiūrėk- šventės draugų rate...

Taip, tikra tiesa, Kalėdos- tai metas, kai ne tik vaikai, bet ir suaugusieji tiki stebuklais, laukia dovanų, mielų atvirukų, šiltų sveikinimų. Tai laikas pabūti su šeima, artimaisiais, draugais. O svarbiausia- laukimas...stebuklo...Kalėdų senelio... Gruodžio 28 d. Stebulių ir Teizų mažieji ikimokyklinukai sulaukė Kalėdų senelio. Susirinkę vaikučiai, jų tėveliai, giminaičiai ir kiti smalsuoliai pasitiko Senelį su muzika. Mums grojo Stebulių ir Teizų salės vadovas Juozas Adomaitis. Senelis pasisveikino su vaikučiais, salės vadovas pakvietė visus kartu pasižiūrėti nuotaikingą Teizų merginų spektakliuką "Raudonkepuraitė", vadovė Teizų bibliotekininkė Daiva Karaliūnienė. Po spektakliuko Senelis pakvietė vaikus arčiau ir paklausęs jų deklamuojamų eilėraštukų, įteikė saldainius. Tada visi kartu su Seneliu ir spektakliuko veikėjais: Raudonkepuraite, Vilku, Senele, Raudonkepuratės mama ir Medkirčiu ėjo ir dainavo ratelius. Senelis pavargo, pradėjo tirpti, ir kaip vaikučiams būtų liūdna, turėjo iškeliauti . Bet jis pažadėjo, jeigu vaikai bus geri visus metus, būtinai pas juos ateiti per kitas Kalėdas. Visi palinkėjo Seneliui laimingo kelio ir išlydėjo jį su muzika mojuodami.


**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...