Jei norite savo puslapio:

Spauskite ant baneriuko:
web hostingas, serverių nuoma, svetainių talpinimas
Ir jūs galėsite susikurti savo puslapį už 1 lt. per mėn.

Nuorodos:

Mano karoliukų pasaulis Lauko baldai. Skulptūros Periodika internete: žurnalai, laikraščiai ir t.t. ************** Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išsami knygų ar referatų paieška) ************** Lietuvos virtuali biblioteka ************** Lietuvos viešosios bibliotekos ************** Bibliotekos pažangai (internetiniai mokymai, naujienos, apie bibliotekose vykstančias akcijas)

Atidarykit vartelius ir įsileiskit svetelius!

Užgavėnės - viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Seni žmonės sakydavo - jei užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi. Kad nelaimės neužpultų, šventėme ir dar kaip... Juk užgavėnes švęsti - garbės reikalas.
Viena iš svarbiausių šios šventės tradicijų - pasivažinėjimai. Taigi, susiritome į gražiai išpuoštą važį, traukiamą padabinto kaspinais, gėlėm ir varpeliais arkliuko, pasiėmėme Morę ir išvažiavome po kaimą pasivažinėti, žmones į užgavėnių vakaronę kviesti. Džiaugiamės, kad tie, kurių namų durų spynų "nepabučiavome", gražiai mus priėmė, prie stalo sodino, pyragais vaišino ir dar į kelionę vaišių pilnas pintines pridėjo, sūriais apkamšė. Mes taip pat ne tuščiomis atėjome: Lašininis vaišino lašiniais ir dešrom, ragana "vaistais" nuo visų ligų, o muzikantas savo dainomis linksmino. Lašininis su Kanapiniu vis bandė išsiaiškinti, kuris stipresnis. Bevažinėdami ne vieną pulkelį raganaičių sutikome, sniegu apmėtėme, o aršesnes ir sniege išvoliojome. Kurie ilgai vartų neatkėlė, tiem prie durų sniego papylėme. Teko ir mums išdaigų patirti. Kol prisirišę arklį nužingsniavome iki sekančios trobos, sugrįžę Morės neberadome, pasirodo, ji ant stogo užkelta. Na, bet viskas baigėsi laimingai - Morę sveiką atgavome. O vakare visi sugužėjome į Teizų laisvalaikio salę. Atskrido ir ragana, raita ant šluotos, o paskui ją jaunų raganaičių pulkas. Ji pristatė visiems gausiai susirinkusiems Lašininį ir Kanapinį. Jie vieniši, neženoti, ne tik tarpusavio santykius aiškinasi, bet ir žmonos sau ieško. Pasirodo, yra dar kaime viena "pabuvus", bet netekėjusi, vaikų neturinti Marcelė. Ji nori pasirodyti, ir ne vienam, o visiems. Tai ir pamatėme, ką Marcelė išdarinėja komedijoje "Nepasisekė". Suokė kaip lakštutė tik nepavyko jai vyro susirasti. Tai susidomėjo Lašininiu ir Kanapiniu. Jie abu bagoti, atvažiavę su karietom, papuoštom kaip ne viso svieto. Ir išėjom karietų pažiūrėt, su jom pavažinėt, prie laužo susišilti, Morę sudeginti, Kanapinio ir Lašininio kovos pamatyti. Žinoma, nugalėjo Kanapinis, jo karieta teko ir man pavažinėti. Kad šilčiau būtų, šokom aplink laužą, vijom žiemą, stebėjom raganaičių linksmą šokį, vaišinomės žuviene, blynais ir visokiais skanumynais. O jau šokom, tai net grindys braškėjo, taip smagiai užsigavėjom. Kas nebuvot - gailėkitės, kas buvot - geru žodžiu minėkit!

**********************************************************

Kuriančius ir norinčius savo kūryba pasidalinti su kitais rašykite karaliuniene12 @ one.lt
**********************************************************

Labai prasom :)Taip pat kviečiame geruosius žmones paremti mūsų puslapį. Prašome paaukoti bent vieną litą per metus SMS žinute. Parašykite SMS žinutę su kodu IVP TEIZAI. Tarp žodžių IVP ir TEIZAI palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., ivp teizai). Siūsti Nr.1656 kaina 1 Lt .

Daugiau...